Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

CIĘCIE LASEROWE

Cięcie laserem to alternatywa dla tradycyjnej obróbki skrawaniem przy pomocy frezarki / cuttera CNC. Oferuje większą dokładność oraz możliwość obróbki elementów o niewielkich rozmiarach bez ryzyka ich przemieszczania w trakcie pracy.

Gdzie możemy zastosować produkt?

Kiedy zaczynasz szukać czegoś wyjątkowego dla siebie albo dla kogoś Ci bliskiego, okazuje się, że to co sobie wymyślisz, wcale nie tak łatwo znaleźć.
Co powiesz na to, że wiesz, do kogo napisać, zadzwonić, opowiedzieć pomysł, dać im chwilę, a oni już tam zrobią dla Ciebie projekt, dobiorą materiał, technikę, wytną, poskładają, no i masz.

Pomyśl, co to może być. Może imię Twojego dziecka nad łóżeczkiem, designerskie lustro z bezpiecznego akrylu, logo świetlne nad wejściem do salonu, a może jedyne w swoim rodzaju serce.

Wyobrażasz sobie, jaki nastrój może zrobić subtelnie podświetlony napis Love z trójwymiarowych liter? Nie daj się prosić. Zrób to ze swojej inicjatywy. Posłuchaj, co gra w duszy bliskiej Ci osoby i zaskocz ją czymś wyjątkowym. Do dzieła, zadzwoń, napisz. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Plexiglas  jest tworzywem, które łatwo poddaje się obróbce.
Niska temperatura topnienia powoduje, że jest to idealny materiał do cięcia laserem CO2. Zalety takiej obróbki to przede wszystkim gładka i jednorodna jakość krawędzi po cięciu (z połyskiem) oraz, dzięki małej średnicy wiązki lasera, możliwość cięcia krzywych o bardzo małych promieniach. W czasie obróbki materiał nie drży ani się nie przesuwa, co pozwala wycinać bardzo niewielkie elementy. Ciecie laserem plexi, dzięki technologii sterowania numerycznego, to również wysoka (choć ustępująca obróbce CNC) precyzja w zakresie tolerancji wymiarowej. Nowoczesne urządzenia tnące gwarantują precyzję cięcia rzędu +/- 0,02 do 0,1 mm.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.