Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

O nas

Poznaj nas bliżej

Od 1989 roku dbamy o profesjonalne materiały reklamowe dla naszych Klientów, pomagając im w ten sposób budować wizerunek na rynku. Działamy kompleksowo – zapewniamy pełną obsługę na wszystkich etapach tworzenia reklamy, od pomysłu do realizacji.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, by móc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Stworzymy dla Ciebie zarówno reklamę zewnętrzną, materiały reklamowe, takie jak katalogi, wizytówki, etykiety, jak i wydruki, które nadają się jako wspaniała dekoracja w domu, np. panele szklane z drukiem UV, panele ścienne, fototapety. Przygotujemy dla Ciebie reklamy do oklejenia samochodu czy witryny, a także napisy naścienne, stoiska targowe. Zaprojektujemy także dla Ciebie stronę internetową. W naszej ofercie znajdziesz takie formy reklamy jak: eleganckie kasetony podświetlane, ledony, usługi gięcia na prasie krawędziowej oraz nowoczesne systemy wystawiennicze.

Realizujemy również niestandardowe zamówienia na życzenie Klienta. Jesteśmy otwarci na dialog, dlatego chętnie omówimy z Tobą wszelkie pomysły. Stawiamy na kompleksową obsługę. Dlatego zadbamy o wszelkie formalności, jak np. uzyskanie pozwolenia na reklamę czy wynajem powierzchni reklamowej. Zamontujemy również reklamę na wysokości. Szukasz spójnego sposobu na komunikację wizualną swojej firmy? Chętnie pomożemy. Obsługiwaliśmy dotychczas setki przedsiębiorców, którym doradziliśmy, jak skutecznie się reklamować. Zaprojektujemy całość komunikacji graficznej również dla Ciebie. Troszczymy się o środowisko. Materiały, na których działamy – np. tusze do urządzeń drukujących – są ekologiczne. Stawiamy na solidne wykonanie usług, korzystając z trzydziestoletniego doświadczenia naszych certyfikowanych pracowników. Mamy dogodne terminy realizacji. Możemy dostosować czas wykonania usługi do indywidualnych preferencji Klienta.

Jesteśmy elastyczni – zaufanie i zadowolenie naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Zapraszamy do współpracy.    

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.