Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

FOTOTAPETY

Fototapety

Chcesz urozmaicić wygląd swojego mieszkania? Masz ochotę w nowoczesny sposób ozdobić jego wnętrze? Szukasz fototapety w wielkich wymiarach, która mogłaby udekorować ścianę w sali konferencyjnej Twojej firmy? Jesteś w dobrym miejscu! Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w wykonywaniu i montowaniu tego rodzaju rozwiązań.

Fototapeta na wymiar

W naszym studiu zamówisz fototapetę na wymiar. Jesteśmy otwarci na potrzeby klientów, dlatego obraz stanowiący główny motyw grafiki dostosowujemy do preferencji zamawiającego. Dysponujemy nowoczesnymi wzorami, pozwalamy również na użycie motywu dostarczonego przez klienta. Tworzone przez nas fototapety są nie tylko wysokiej jakości, ale również ekologiczne i wytrzymałe na zniszczenie i zabrudzenia. Fototapety umieszcza się we wnętrzach budynku, na ich ścianach. Wykonujemy je wyłącznie z wytrzymałych materiałów, które maskują nierówności na ścianie, a także tworzą warstwę izolacyjną.

Litery Świetlne zamontowane na ścianie budynku - Placard Rzeszów Katowice

Fototapeta – w jakim pomieszczeniu się sprawdzi?

Fototapetę można zamontować w dowolnej przestrzeni w domu i w biurze. Może to być pokój dzienny, pokój nastolatka, a także sala konferencyjna czy gabinet szefa. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Niezależnie od tego, czy Twoją wymarzoną dekoracją jest fototapeta do kuchni czy fototapeta do innego pomieszczenia, chętnie umówimy się z Tobą na konsultację wstępną. Wspólnie ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące designu Twojego pomieszczenia oraz omówimy kwestie konstrukcyjne Twojego egzemplarza. Działamy szybko. Dlatego w naszej agencji znajdziesz dogodne terminy, dzięki czemu swój projekt zrealizujesz praktycznie od ręki. Koszt realizacji takiego zamówienia jest zależny od indywidualnych właściwości wybranej fototapety, m.in. jej rozmiaru czy innych cech, dlatego, aby uzyskać wycenę, skontaktuj się z nami. Nie zwlekaj! Już dziś dowiedz się, co możemy zrobić, by wprowadzić piękno do Twojego domu i biura. Zapraszamy do współpracy.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.