Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe to ekskluzywna forma reklamy zewnętrznej. Wystają poza obrys budynku, do którego zostały zamontowane. W nocy świeci jedynie konkretny napis lub grafika, umieszczona na kasetonie, co przekłada się na możliwość skutecznego przyciągania potencjalnych klientów.

Co można reklamować za pomocą kasetonu reklamowego?

Kasetony reklamowe sprawdzą się doskonale w miejscach, które są zwykle odwiedzane wieczorem i w nocy. Należą do nich kluby, kawiarnie czy dyskoteki. Oprócz tego kasetony warto zamontować także w miejscach pracy kreatywnej, do oznaczenia małych kin czy teatrów. Niektórzy za pomocą kasetonów oznaczają również sklepy spożywcze czy przestrzenie aktywności ludzkiej, takie jak baseny, siłownie czy kluby fitness. Nic dziwnego. Swoim blaskiem przyciągają uwagę i wielokrotnie stanowią o sukcesie określonej działalności. To wspaniała dekoracja niejednego, nawet najbardziej zniszczonego budynku.

Kasetony reklamowe – gdzie zamówić?

W naszej ofercie znajdziesz kasetony reklamowe, np. kasetony dibond w różnych wzorach i kolorach. Projekt jest indywidualnie uzgadniany z klientem. Dbamy o to, by przygotowana propozycja odpowiadała na potrzeby naszego zleceniodawcy. Dlatego na każdym etapie realizacji jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony klienta. Potrafimy dobrze słuchać, a w razie potrzeby doradzamy najlepsze możliwe rozwiązania.

Działamy w branży reklamowej od ponad 30 lat. Nasi fachowcy posiadają wymagane certyfikaty. Dzięki czemu nasze realizacje są zawsze dopracowane i eleganckie. Nie pozwalamy sobie na bylejakość, ponieważ zaufanie i zadowolenie naszych klientów to dewiza, która pomaga nam pracować i zdobywać kolejne zlecenia.

Poszukujesz wykonawcę dla Twojej reklamy?

Skontaktuj się z nami aby uzyskać bezpłatną wycenę. Do każdej reklamy zapewniamy profesjonalne doradztwo oparte na latach doświadczenia, projekt graficzny oraz montaż reklamy.

Zadzwoń +48 608 407 603

Dostarczane przez nas kasetony są wykonane z wyjątkowo odpornego materiału. To istotne, zwłaszcza, gdy montujemy je w Polsce, czyli w kraju, w którym pogoda jest dość zmienna, a śnieg, grad czy deszcz albo promieniowanie ultrafioletowe mogłyby wpłynąć na strukturę kasetonu. W przypadku naszych kasetonów nie ma miejsca na takie niedociągnięcia. Nasze produkty objęte są gwarancją, co jest zapewnieniem ich wysokiej jakości. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.