Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

LEDONY

Odporność na działanie warunków atmosferycznych, a zarazem dobra widoczność i elegancki, nowoczesny wygląd – to tylko niektóre zalety ledonu, nowej formy reklamowania się. Nasza agencja reklamowa w swojej ofercie ma również tego typu rozwiązanie. Sprawdź, dlaczego warto z niego skorzystać.

Wybierasz swój własny, niestandardowy kształt

Zależy Ci na eleganckiej, nietuzinkowej estetyce? Ledon spełnia te wymagania. Poza standardowymi prostymi napisami, możesz także wybrać ledony na zamówienie, które będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Umów się z nami na konsultację. Razem ustalimy szczegóły dotyczące wyglądu Twojego neonu.

Walory wizualne 

Ledonyony stanowią bardzo prostą, a zarazem atrakcyjną formę reklamy. Są łatwo dostrzegalne, dlatego można zdecydować się na oznaczenie za ich pomocą swojej siedziby. Służą budowaniu wizerunku firmy, ponieważ łatwo zapadają w pamięć Twoich potencjalnych klientów. Dlatego są naprawdę wdzięcznym sposobem na komunikację wizualną. W naszej ofercie znajdziesz ledony na ścianę, np. do urozmaicenia przestrzeni firmy, a także ledony na zewnątrz. Ledony to fantastyczny sposób na oświetlenie np. wejścia do restauracji czy ożywienie przestrzeni w apartamentach i w hotelach.

Ekologiczne rozwiązanie

Oferowane ledony są wyjątkowo przyjazne środowisku. Wszystko za sprawą zastosowanego w nich materiału typu eco-friendly oraz energooszczędnym komponentom takim jak diody, żarówki czy taśmy. W czasach, gdy odpowiedzialność za środowisko zyskuje na znaczeniu, zastosowanie ekologicznych neonów jest jej wyrazem. Szukasz elegancko wyglądającego neonu, który pomoże Ci wykreować wizerunek eksperta na rynku? W naszej ofercie znajdziesz klasyczne i bardziej nowoczesne ledony. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu i wstępnego omówienia projektu oraz Twoich wymagań. Zrobimy, co w naszej mocy, by pomóc Ci osiągnąć sukces wizerunkowy. Służymy swoim wieloletnim doświadczeniem.  

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.