Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

Logo ścienne

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Klient, wchodząc do Twojej firmy, musi odczuć, że jest właśnie tu, gdzie powinien się znaleźć. Logo ścienne jest doskonałym elementem wnętrza, który odda profesjonalizm Twojej firmy. Jest zarówno elementem dekoracyjnym, jak i reklamowym, który zapada w pamięć.

Nie tylko dekoracja

Logo ścienne jest nie tylko elementem dekoracyjnym wnętrza, ale również elementem reklamowym. Klient, nie tylko upewni się, że znajduje się we właściwym miejscu, ale również, że zajmą się nim właściwi ludzie. Wywiera duże wrażenie oraz stanowi nienachalną, acz utrwalającą się w pamięci, reklamę.

Nie tylko reklama

Jeżeli w Twojej firmie znajduje się pusta ściana, świetnym pomysłem będzie umieszczenie na niej loga Twojej firmy. Znajdujące się zazwyczaj w recepcji bądź holu, logo ścienne jest również doskonałym elementem dekoracyjnym wnętrza. Logo ścienne, nie tylko oddaje profesjonalizm firmy, lecz także buduje świadomość marki w klientach.

Dopasowanie do potrzeb

Logo firmowe na ścianę wykonujemy z takich materiałów jak pleksa, aluminium, styrodur, stal nierdzewna, drewno i folia. W zależności od Twoich potrzeb dopasowujemy kształt, kolor i wygląd logo. Nie wiesz, który materiał wybrać? Nasi eksperci z wieloletnim doświadczeniem mogą podpowiedzieć, jaki materiał będzie najodpowiedniejszy, do charakteru Twojej działalności oraz wnętrza, w którym będzie się znajdować.

Litery Świetlne zamontowane na ścianie budynku - Placard Rzeszów Katowice

Po pierwsze kompleksowość

Istniejmy na rynku od ponad 30 lat. Nasze doświadczenie jest gwarancją Twojej satysfakcji. Oferujemy kompleksową usługę, zarówno wykonanie, sprzedać jak i montaż są realizowane przez naszych doświadczonych pracowników. Projekt dopasowujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Przed montażem przedstawiamy wizualizację przestrzenną projektu, dzięki czemu możesz być pewny, że logo Twojej firmy będzie odpowiadać Twoim wymaganiom.

Szybkość wykonania

Wiemy, że reklama jest dla Ciebie ważna, wobec czego zapewniamy również szybki czas realizacji usługi. Oprócz szybkości wykonania, oferujemy również dbałość o każdy szczegół. Każdy projekt wykonywany jest solidnie i z należytą dbałością. Martwisz się o cenę? Każde logo firmowe na ścianę jest wyceniane indywidualnie, dzięki czemu, również w tym zakresie, będziesz usatysfakcjonowany.    

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.