Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

Oklejanie samochodów

Samochód jest nie tylko wygodnym środkiem komunikacji, ale także miejscem, gdzie z powodzeniem można umieścić swoją reklamę. Oto główne zalety takiego rozwiązania.

Twoja reklama przemieszcza się razem z Tobą

Wśród zalet takiego rozwiązania można wskazać przemieszczanie się auta, a wraz z nim całej treści reklamowej, która ma szansę w ten sposób dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Co więcej, jako że zawsze jesteś niedaleko swojej ruchomej reklamy, w mniejszym stopniu jest narażona na ataki wandali.

Poszukujesz wykonawcę dla Twojej reklamy?

Skontaktuj się z nami aby uzyskać bezpłatną wycenę. Do każdej reklamy zapewniamy profesjonalne doradztwo oparte na latach doświadczenia, projekt graficzny oraz montaż reklamy.

Zadzwoń +48 608 407 603

Oklejanie samochodu reklamą jako element komunikacji Twojej marki

W czasach, gdy ogromną wagę przywiązuje się do kwestii komunikacyjnych marki, oklejenie samochodu reklamą może stanowić interesującą formę wizerunkowego wpływania na potencjalnych klientów. Jeżdżąc autem z reklamą swojej firmy stajesz się swoją własną wizytówką i informujesz, jak istotne jest dla Ciebie zachowanie profesjonalnego wizerunku.

Reklamy na samochodzie odporne na działanie warunków atmosferycznych

Deszcz, śnieg, a może grad czy wysoka lub niska temperatura? To nie stanowi zagrożenia dla reklam na samochodzie, ponieważ zostały stworzone z wyjątkowo wytrzymałego materiału, odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego bez obaw możesz postawić na realizację tego rodzaju materiałów.

Nie masz pomysłu? Zaprojektujemy go!

Chciałbyś mieć reklamę naklejoną na samochodzie, ale zupełnie nie masz pomysłu na to, co w niej zawrzeć? Służymy pomocą. Nasi doświadczeni specjaliści z ponad trzydziestoletnim stażem pracy nie tylko zaprojektują kreatywne wizualizacje, ale również zrealizują projekt, a następnie umieszczą wydruki na samochodzie. Wszystko oczywiście z myślą o wsparciu rozwoju Twojej firmy. Działamy profesjonalnie i terminowo, zaufało nam już bardzo wielu Klientów. Może i Ty dołączysz do tego grona?

Zastanawiasz się, ile kosztuje oklejenie samochodu reklamą? Odpowiedź jest niejednoznaczna, ponieważ każdy projekt jest wyceniany indywidualnie. Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji na ten temat.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.