Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Nasze projekty graficzne wykorzystywane są  w druku i poligrafii oraz identyfikacji wizualnej.

W kategorii druku i poligrafii zawierają się: ulotki reklamowe, katalogi, wizytówki, teczki firmowe, a także projekty graficzne koszulek i innych gadżetów reklamowych, jak i również opakowań produktowych. Dotyczy to właściwie każdego projektu, który można wydrukować lub nanieść na przedmiot metodą druku.

Projektowanie identyfikacji wizualnej to projekty graficzne, których zadaniem jest kreowanie spójnego wizerunku marki lub firmy tj. logo firmowe i kolorystyka, na podstawie których później opracowuje się inne materiały na przykład: firmowe akcesoria. Projektowanie identyfikacji wizualnej może obejmować odświeżenie obecnego wizerunku lub stworzenie całkowicie nowej marki.

Jak wygląda proces projektowania graficznego w naszej firmie? Jest dość prosty  i przejrzysty. Zaczynamy pracę po otrzymaniu zamówienia z wytycznymi do projektu.

Jak złożyć zamówienie?

Wytyczne do projektu należy nadesłać na nasz adres e-mail placard@placard.pl

Po otrzymaniu kompletnego zamówienia rozpoczynamy projektowanie, które w zależności od projektu trwa od 24 do 48 godzin w przypadku prostych projektów graficznych lub do kilku dni roboczych w przypadku projektów graficznych, które są bardziej czasochłonne. W obu przypadkach jest to czas do nadesłania pierwszej propozycji do akceptacji lub poprawek.

Projektujemy bez limitu poprawek, więc ostateczny termin otrzymania gotowego projektu jest zależny ściśle od liczby poprawek, które będą wykonywane. Po zaakceptowaniu projektu wysyłamy gotowe pliki wysokiej jakości. Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie projektowania graficznego skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 790 629 440 lub e-mailowo pisząc na adres grafik@placard.pl

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.