Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

PYLONY

Współcześnie, gdy firmy prześcigają się w różnych wydaniach reklamy, bardzo istotna jest kreatywność i wyrazistość przekazu. Pylony informacyjne spełniają te wymogi i stanowią bardzo atrakcyjną formę przekazu reklamowego.

Pylony informacyjne – dlaczego są skuteczne?

Pylon stanowi alternatywę dla bannerów reklamowych. Jest świetnym sposobem na urozmaicenie komunikacji marketingowej oraz dobre oznaczenie miejsca, w którym znajduje się firma. Pylony reklamowe są trwałe i w wielu przypadkach technologicznie stoją na bardzo wysokim poziomie. Przedsiębiorstwo, o którym istnieniu nikt nie ma pojęcia lub nie wie, w jakiej konkretnie lokalizacji się znajduje, na dłuższą metę nie ma racji bytu. Rozwiązaniem jest odpowiednie oznakowanie firmy. Pomoże w tym pylon reklamowy, którego budowa opiera się na stalowej konstrukcji umieszczonej na metalowym fundamencie. Elementy zawierające panel są do niej przyczepione. Sam panel, na którym umieszczona jest informacja wykonany jest z wytrzymałego, odpornego na działanie czynników atmosferycznych, m.in. wiatru, deszczu czy śniegu, tworzywa sztucznego. W zależności od potrzeb klienta pylon może być podświetlany.

Pylony informacyjne – jakie informacje można umieścić?

Treść pylonów reklamowych stanowi odpowiedź zindywidualizowane potrzeby naszych Klientów. Pylon może być zarówno miejscem, w którym umieścimy nazwy wszystkich firm, które są zlokalizowane w jednym budynku, jak i np. same logo jednej instytucji. Informacja widniejąca na pylonie jest więc dostosowana do preferencji Klientów.

Jak tworzymy pylony informacyjne?

Przed skonstruowanie pylona informacyjnego musimy dokonać wszystkich niezbędnych wyliczeń, koniecznych do tego, by Twój pylon informacyjny prezentował się elegancko, a przy tym był widoczny i przekazywał istotne z punktu widzenia Twojego odbiorcy treści. Dlatego tak istotna jest dbałość o wszelkie szczegóły już od pierwszej chwili pracy nad projektem. Interesuje Cię zamówienie pylonu informacyjnego w naszej agencji reklamowej? Zapraszamy do współpracy.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.