Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

Reklama wolnostojąca

Reklama wolnostojąca to najczęściej spotykana forma reklamy zewnętrznej. Eksponowane są najczęściej przy drogach krajowych, ekspresowych, a największe formaty wzdłuż autostrad. Wykonujemy wszystkie ich rodzaje: jednostronne, dwustronne, wiszące, stojące oraz według wytycznych klienta. W zakresie naszych usług są tablice ścienne, konstrukcje reklamowe wolnostojące na jednej i dwóch nogach o dowolnej wysokości, przystosowanych do stałego związania z gruntem (betonowanie) oraz nie związane z gruntem (balastowane).

Reklama wolnostojąca - rodzaje i zalety 

Tablice są zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym jak i gabarytowym. Konstrukcje pod reklamy wielkoformatowe projektujemy z uwzględnieniem obowiązujących norm, w tym z uwzględnieniem polskich norm obciążenia wiatrem PN-77 B-02011 dla I i II strefy wiatrowej. Nasze billboardy produkowane są z wysokiej jakości materiałów przy użyciu nowoczesnego sprzętu. 

  • billboardy reklamowe 504x238cm - 600x300cm 
  • konstrukcje reklamowe 12x4m - 18x6m 
  • pylony reklamowe nawet do 30 m

Co nas wyróżnia ?

W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje reklamowe o dowolnych wymiarach w tym najczęściej spotykane 504 x 238 cm oraz 600 x 300 cm, panele do budowy billboardu, konstrukcje banerowe i wiele innych.

Standardy produkcyjne : do konstrukcji używamy w 100 % atestowanej stali, ocynk ogniowy w standardzie dla wybranych opcji z 25 letnią gwarancją, do 5 lat gwarancji na konstrukcję, jedna z najwyższych kondycji reklam zewnętrznych w skali kraju.

Działamy w branży reklamowej od ponad 30 lat. Nasi fachowcy posiadają wymagane certyfikaty uzupełnione niezbędnym doświadczeniem.

Poszukujesz wykonawcę dla Twojej reklamy?

Skontaktuj się z nami aby uzyskać bezpłatną wycenę. Do każdej reklamy zapewniamy profesjonalne doradztwo oparte na latach doświadczenia, projekt graficzny oraz montaż reklamy.

Zadzwoń +48 608 407 603
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.