Contact icon

Skontaktuj się z nami +48 608 407 603

Subpage slide

SZYLDY

Najlepszym sposobem na oznaczenie firmy jest stworzenie jej odpowiedniej reklamy zewnętrznej. Eleganckie szyldy reklamowe to rozwiązanie, które pozwala zakomunikować odbiorcy Twoją obecność w przestrzeni. To świetny sposób na budowanie własnej marki i pozycji wśród klientów. Nasza agencja reklamowa specjalizuje się w dostarczaniu tego rodzaju reklam. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszą ofertą.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

Mamy bardzo rozbudowaną ofertę szyldów. Działamy zgodnie z oczekiwaniami klienta, projektując, tworząc, a następnie montując szyldy według ustalonego wcześniej planu. Powierzchnia ekspozycyjna szyldu tworzona jest z takich materiałów jak folia samoprzylepna, kolorowy wydruk, plexiglas czy litery przestrzenne. W naszej ofercie znajdziesz szyldy z licem plexi, szyldy dwustronne, szyldy podświetlane czy szyldy z licem z dibondu. Dbamy o wysoką jakość tworzonym szyldów, dlatego ich powierzchnie boczne wykonane są z plexiglasu albo aluminium. Dzięki temu szyldy, które oferujemy są wyjątkowo odporne na działanie czynników atmosferycznych. To sprawia, że zamówienie szyldu w naszej agencji reklamowej to wybór na lata. Chcesz zainwestować w sprawdzone rozwiązania reklamowe? Skontaktuj się z nami.

Szyldy reklamowe – jak realizujemy zamówienie?

Działamy szybko, działamy skutecznie. Szyld reklamowy jest skrojony na miarę Twoich potrzeb. Może mieć formę klasycznego prostokąta albo być nieco wygiętym – to zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Kolor i wzór dobierasz również samodzielnie. Decydujesz również o tym, czy szyld ma mieć formę płaską czy być wypukły. Jeżeli nie jesteś pewien, czy określone rozwiązanie jest np. zgodne z panującymi trendami czy ma wystarczająco perswazyjny charakter, chętnie udzielimy Ci stosownych konsultacji w tym obszarze. Stworzymy także dla Ciebie projekt, który następnie wykonamy i zamontujemy we wskazanym przez Ciebie miejscu. Chcesz wiedzieć więcej na temat realizowanych przez nas form reklamy jakim są szyldy reklamowe? Zapraszamy do kontaktu.  

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.